shambala clinic
147
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-147,stockholm-core-2.1.7,select-theme-ver-7.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

shambala clinic

Check out our work

shambala clinic

Estetik Plastik Cerrahi ve Kozmetik uygulamalar 21. yüzyılda dünyada en fazla merak edilen ve başvurulan konulardan bir tanesidir. Günümüz insanı için bu uygulamalar artık lüks değil günlük hayat içerisindeki zaruri bir yatırım gibi düşünülmektedir.

Belki yaşlanma sürecini durdurmak imkansız fakat estetik-kozmetik cerrahi uygulamaları ve cilt yenilenmesi teknolojilerinin gelişmesiyle günümüzde güneşin zararlı ışınları, toksik kimyasallar gibi cildimizi yıpratan birçok soruna karşı elimizdeki en güçlü silah olmaktadır.

  • SHAMBALA CLINIC günlük hayat içerisindeki koşuşturmacada kozmetik ve estetik plastik cerrahi uygulamaları anlamındaki ihtiyaçları karşılamak üzere 2014 yılında yeniden yapılandı.
  • 2011 yılında kurulan SHAMBALA SPA merkezi artık SHAMBALA CLINIC & SPA markası adı altında kozmetik uygulama ihtiyacına yönelik yüksek standartlarıyla ve yenilenen teknolojisi ile hizmet vermektedir.
  • SHAMBALA CLINIC hem estetik cerrahi girişimleri ile her türlü ihtiyacı karşılamak hem de cerrahi dışı estetik uygulamalarda sunduğu en yeni teknolojik ürünler ve uygulamalar ile cilt gençleştirilmesi konusunda hizmet vermektedir.
  • SHAMBALA CLINIC SPA’da Bölgesel incelme, diyet, medikal masaj, vücut masajı, el ve ayak (refleksoloji)masajı, cilt bakımı ve lazer epilasyon hizmeti verilir.
  • SHAMBALA CLINIC’te en önemli çalışmaların başında gelen işlem Cellfie® kök hücre tedavisidir. Yeni bir teknoloji olan Cellfie® yaşlı görünmeye meydan okuyan, tamamıyla kendi vucudunuzdan alınan kök hücrelerin ve işlemin sonucunu hızlandıran ve etki süresini uzatan kişiye özel kürle birlikte uygulanmasıdır. Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu “Cellfie® olarak adlandırdığı bu işlemi tamamen kapalı bir sistem ile kontaminasyona olanak tanımaksızın ve özel prosedürler ile gerçekleştirmektedir.
  • SHAMBALA CLINIC’in sunduğu estetik plastik cerrahi dışı kozmetik uygulamalar olan botoks- dolgu-PRP uygulamaları-lazer ve radyofrekans ile yüz gençleştirme-ultraformer ve cerrahi işlemleri arasında burun-vücut-göğüs-genital(cinsel) estetiği , yüz germe, liposuction ve lazer lipoliz sayılabilir.
  • Bunlardan Lazer Lipoliz’i (lazer liposuction-bölgesel zayıflama tedavisi) Türkiye’de en yeni ve modern teknoloji ile yapan çok az sayıdaki modern ve başarılı sağlık kuruluşundan bir tanesidir.
  • Hedeflerimize ulaşmak için, hizmet alanı sürekli genişleyen kliniğimiz, etik bakış açımızla, estetik ve güzellik sektöründeki en yüksek teknolojiyi takip eden yatırımlarımlarımızla büyümeye devam edecektir.
Custom Field

Lorem ipsum dolor sit amet

Tarih

07/10/2013

Kategori

Reklam