hizmetler
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,stockholm-core-2.1.7,select-theme-ver-7.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

hizmetler

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
p
Görsel Tasarım
Görsel Tasarım

İlham verici düşünceler… Fikirleri farklı yönlerden ele alarak projeleri kendi kategorisinde öne çıkaran, akıllı ve zekice çözümleri yansıtan olgulardır. Kendisine markalaşma veya pazarlama alanında destek arayan yeni bir şirkete ya da yeni bir imaj oluşturmak isteyen firmalara, Reklam Odası, konseptten başlayarak teslim edilen ürüne kadar sunduğu medya çözümleri en güçlü destekçidir.

DAHA FAZLASI
Web Tasarım
Web Tasarım

Tasarım trendleri doğrultusunda sizlere gündelik yaşamı kolaylaştıracak özel tasarımlar çalışıp size ya da firmanıza özel internet sayfaları oluşturabiliriz.

DAHA FAZLASI
Dijital Marketing
Dijital Marketing

Tüm sosyal medya işlerinizin yönetimini tek bir ajans üzerinden gerçekleştirmek ister misiniz? Reklam Odası olarak, sosyal medya departmanımızı sizin hedeflerinizi gerçekleştirmek için yapılandırdık.

 

  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Influencer Yönetimi
  • Dijital Mecra Marketing Planı Hazırlama
DAHA FAZLASI
Reklam
Reklam

Reklamın iyisi çok güzeldir. Kötüsü de bir o kadar zararlı. Adım duyulsun da nasıl duyulursa duyulsun diye düşünenler kısa soluklu markalar oldular. Yıllara meydan okuyan markalar da hedef kitlesi ile ürün ya da hizmet haricinde buluştukları yegane mecra olan reklam çalışmalarında, marka konumlarını yukarı taşımak için sürekli gayret veriyorlar.

DAHA FAZLASI
Aktivite Yönetimi
Aktivite Yönetimi

Farklı konseptler ile yapılandırılan merkezlerin ortak amacı sundukları aktiviteler ile hedefledikleri kitlenin ilgi odağı olmak ve bu ilgiliyi sürekli canlı tutarak kendi sadık hedef kitlesini yaratıp bunu uzun yıllar korumaktır. Reklam Odası olarak, Organizasyon Departmanı’nı sizin bu hedefinizi gerçekleştirmek için yapılandırdık.

DAHA FAZLASI
Üretim Baskı
Üretim Baskı

Daima, kaliteli çözümleri en uygun maliyetler çerçevesinde hayata geçirmek üzere üretim ekibinin yanı sıra, imalatından fuar standını da içine alacak şekilde ahşap ve lake boyalı özel üretimlere, metal ve karton stantlardan pleksi uygulamalarına, foreks ve dijital baskı, ofset baskı, Baskı takip ve lojizstik gibi çeşitlilik gösteren bir alanda hizmet vermektedir.

DAHA FAZLASI
Atölye
Atölye

Markalara yönelik yada kişiye özel  fikirleri farklı yönlerden ele alarak , akıllı ve zekice çözümleri üretiyoruz, Kendisine markalaşma veya pazarlama alanında destek arayan yeni bir şirkete ya da yeni bir imaj oluşturmak isteyen firmalara, Reklam Odası, konseptten başlayarak teslim edilen ürüne kadar sunduğu medya çözümleri en güçlü destekçidir.

DAHA FAZLASI