Portfolio Categories Reklam
-1
archive,tax-portfolio_category,term-reklam,term-38,stockholm-core-2.1.7,select-theme-ver-7.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Archive

gazella

1996 yılında kurulan Gazella Turizm, geçmişten günümüze başarıyla taşıdığı turizm geleneğiyle, özgün ve yaratıcı yurtdışı konsept turları düzenler. Tüm dünyada keyifle seyahat edebileceğiniz yerlere konforlu ve özenle tasarlanmış turlar organize eden Gazella Turizm, evinizden çıkıp dünyaya adım attığınız andan evinize döndüğünüz ana kadar her detayı profesyonelce planlar ve size kendinizi özel ve eşsiz hissettiren bir seyahat deneyimi sunar.

vialand

Begin your memorable family vacation at all-suite Vialand Palace Hotel. Whether you are travelling for a weekend getaway, business or family vacation our 4-star hotel puts you in the center of it all. Located within the Vialand Shopping & Entertainment World, the hotel is just a short walk from everything the entertainment and shopping center has to offer as well as several Istanbul attractions.